Informacje o Firmie
 
Informacje o Firmie

Tworzymy dynamicznie rozwijająca się firmę dostarczającą zintegrowane systemy telekomunikacyjne i informatyczne.

Naszą misja jest tworzenie kompleksowych rozwiązań. Starannie rozpatrujemy potrzeby klienta, następnie przedstawiamy ofertę w kilku wariantach. Chcemy, by efekt końcowy był wspólnym dziełem - Państwa i naszym.

Oferujemy szeroki wybór usług dopasowując się do Państwa potrzeb. Zwracamy szczególną uwagę na systemy komunikacji głosowej i transmisji danych, systemy zabezpieczeń, radiołączność i wyposażenie w sprzęt audio-wizualny. Dodatkowo pośredniczymy w kontaktach z operatorami telekomunikacyjnymi- doradzamy i optymalizujemy koszty połączeń.

Gwarantem powodzenia naszej współpracy jest wykwalifikowana kadra inżynierska oraz dostęp do nowoczesnych technologii. Posiadamy liczne certyfikaty oraz świadectwa autoryzacji potwierdzające nasze kompetencje. Starannie dobieramy urządzenia i usługi w sposób dający najwyższą jakość - niezawodność.

Naszą dewizą jest Integracja Przyszłości - dążymy do tego, aby systemy i usługi wdrażane przez nasz przyczyniły się do dynamicznej realizacji strategicznych celów Państwa firmy.

Zespół AMED info

 
Copyright © AMED Info Sp. z o.o.